Політика конфіденційності
Мета публікації політики з охорони особистих відомостей полягає в тому, щоб пояснити, які саме види даних ми збираємо у відвідувачів нашого сайту і як ця інформація використовується.

Усі персональні дані, отримані на сайті, збираються, обробляються і захищаються з повним дотриманням положень чинного законодавства України. Перегляд сайту не вимагає обов'язкового зазначення особистих відомостей і персональних даних.

Персональні дані на сайті компанії збираються через спеціальні форми. Вони можуть включати ваші П.І.Б., номер телефону та адресу електронної пошти.

Також, якщо ви забажаєте зробити замовлення Вам буде необхідно залишити контактну інформацію і деякі персональні дані, заповнивши спеціальну форму, для того щоб Ваш запит міг бути обробленим. При цьому всі правила роботи з персональними даними неухильно дотримуються.

Щоб отримувати від нас інформацію електронною поштою, Вам необхідно підписатися на відповідну розсилку, залишивши свою електронну адресу в даній спеціальній формі.

Під час перегляду нашого Сайту, читання текстів на його сторінках і завантаження іншої інформації, відбувається автоматична реєстрація деяких даних про обладнання, з якого Ви переглядаєте цей Сайт і діях на ньому. Ця інформація дозволяє нам підрахувати кількість відвідувачів сайту, частоту відвідування окремих сторінок, а також з'ясувати типи використовуваних ними обладнання і програмного забезпечення. Завдяки цьому ми можемо постійно поліпшувати сайт і робити його зручнішим і кориснішим для Вас.

Використовуючи наш сайт, ви приймаєте Умови користування та Політику конфіденційності.
Приєднатися до нашої спільноти у Viber
Viber
Розіграші призів, та новини для клієнтів CoolBatt