Доставка і оплата

Зробити замовлення через сайт Ви можете цілодобово. Опрацьовується воно одразу або максимум протягом доби, після чого менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнення наявності, а також інших можливих питань стосовно самого товару і обробки замовлення.


Відправлення здійснюється як правило щодня з 9:00 і до 20:00. Проте в окремих випадках можливі виключення за узгодженням/попередженням сторін.


Способи доставки


Доставка товарів здійснюється:


- По Україні на всі відділення транспортних компаній (поштових служб) Нова Пошта.


Зверніть увагу!


- Товар на відділенні транспортної компанії зберігається протягом 5 днів, після чого перевізник починає нараховувати плату за його зберігання. Такі посилки ми змушені повертати назад і оплачувати їх транспортування в обидва кінці (а можливо й плату за зберігання також, якщо вже нараховано). Повторна відправка повернутих таким чином замовлень можлива лише після повної грошової компенсації замовником отриманих нами збитків.

- Необхідно обов'язково оглянути товар безпосередньо перед його отриманням на відділенні поштової служби, в іншому випадку жодні претензії щодо його зовнішнього вигляду (можливих ушкоджень) розглядатись нами не будуть. Всі питання далі вирішуватимуться виключно між покупцем (отримувачем) і транспортною компанією.


Ми, зі свого боку, зробимо все можливе для максимально оперативного та зручного виконання ваших замовлень!


Варіанти оплати


*Оплата проводиться виключно в національній валюті України.


1. Готівковий розрахунок: - післяплатою (наложеним платежем / наложкою) - оплата вартості замовлення на відділенні транспортної компанії, яка здійснює доставку товару (Нова Пошта). Доставка грошей назад здійснюється за рахунок замовника.

2. Безготівковий розрахунок: Через систему WayForPay картками Visa або Mastercard безпосередньо при оформленні замовлення на нашому сайті.

Використовуючи наш сайт, ви приймаєте Умови користування та Політику конфіденційності.
Приєднатися до нашої спільноти у Viber
Viber
Розіграші призів, та новини для клієнтів CoolBatt