Гарантія і повернення
Гарантійний термін на всі батареї CoolBatt складає 1 рік (або 365 днів) з моменту покупки і покриває всі випадки самочинного їх виходу з ладу та значну втрату ними своєї заявленої ємності.

До можливих випадків самочинного виходу з ладу батареї належать неможливість прийняття нею вхідного заряду, неможливість ввімкнення телефону від даної батареї та можливі регулярні (частіше 1 разу на тиждень наприклад) самочинні вимкнення телефону що живиться від неї та інші дефекти що стосуються самої батареї (не телефону чи його зарядного пристрою) та що виникли не внаслідок її передчасного псування несправним (частково або повністю) телефоном чи його зарядним пристроєм.

До значних втрат ємності відносяться втрати більш ніж на 30% від базової (заводської) ємності оригінальної батареї даної моделі для батарей CoolBatt стандартної ємності, та на 20% від базової (заводської) ємності оригінальної батареї даної моделі для батарей CoolBatt підвищеної ємності (лінійка підсилених батарей). Щодо залишкової ємності в цих випадках орієнтуємося на покази самих iPhone (пункт меню Battery Health - Maximum Capacity).

Увага!
В окремих випадках для встановлення факту і ознаки самочинності виходу з ладу наших батарей (або значної втрати ними ємності) ми можемо затребувати підтвердження з якого-небудь незалежного кваліфікованого сервісного центру (рейтинг в Google має бути не нижче 4 на підставі не менш як 10 відгуків). Вартість такої діагностики має бути узгоджена з нами перед її проведенням, оплачена самим клієнтом та повертається нами йому при підтвердженні факту і ознаки самочинності появи несправності в нашому товарі (по пред'явленню чека або його скан-копії оплати послуг даного СЦ) або залишається на його витратах в протилежному випадку.
Обмін товару на новий по гарантії відбувається в одну сторону за кошт клієнта, а в іншу - за наш кошт.
Тестування батарей (разом з телефоном і зарядним пристроєм при потребі) в мережі наших пунктів самовивозу/встановлення (сервісних центрів) в м. Києві для наших клієнтів відбувається повністю безкоштовно.
Фізична адреса для повернення товару з метою прискорення даної процедури має бути узгоджена з нами будь-яким з наявних на сайті засобів зв'язку.

Щодо умов і правил повернення, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту його покупки і за умов що:
  • товар не був у експлуатації;
  • збережені всі пломби та ярлики;
  • цілісність комплекту та упаковки не порушена;
  • збережений гарантійний талон і документ, який підтверджує оплату;
  • виріб не належить до переліку товарів належної якості, повернення яких обмежено рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року №172)
Оскільки ми впевнені в якості свого товару і сервісу, нашою фірмою прийнято рішення розширити вищезазначений термін щодо повернення товару до 1 місяця (або 30 календарних днів) та обмежити всі умови лише збереженням його першопочаткового товарного вигляду та відсутністю механічних ушкоджень.

Увага!
Під час повернення грошей за товар, розрахунок із покупцем здійснюється на основі вартості товару в момент його купівлі.
Гроші повертаються покупцю в день пред'явлення відповідної вимоги, а у випадку неможливості повернення грошей в цей день – в інший термін обумовлений сторонами, але не пізніше ніж на протязі 7 днів.

Повернення товару поштовими службами (транспортними компаніями) можливий лише через Нову Пошту або Укрпошту і відбувається повністю за кошт клієнта.

Використовуючи наш сайт, ви приймаєте Умови користування та Політику конфіденційності.
Приєднатися до нашої спільноти у Viber
Viber
Розіграші призів, та новини для клієнтів CoolBatt