Швидка доставка
"Новою Поштою"
(1-2 дні)
Доставка "Укрпоштою"
за рахунок одержувача
Самовивіз у Києві та Львові
Поширені запитання
Чи існують в продажу оригінальні батареї для Apple iPhone?
Компанія Apple не виробляє окремо на продаж батареї для своєї техніки.

Все що пропонується на ринку під виглядом "оригіналу" є або контрафактом, або Б/В батареями з розібраних пристроїв. Якість такої продукції є досить сумнівною і ми не радимо її купувати. Це може бути не тільки фінансово не виправдано але й небезпечно для Вас і Вашої техніки.
Чому я маю вам довіряти?
Ми будуємо компанію з найкращою репутацією і сервісом, і це коштує нам чималих грошей і зусиль.

Ми маркуємо свої батареї власним українським брендом CoolBatt, не маскуючись під інших виробників чи контрафактний "оригінал".

Вся наша діяльність публічна і підкріплена чесними відгуками наших клієнтів, які не складно знайти в інтернеті на багатьох незалежних ресурсах.

Ми на стільки впевнені в своїх батареях і сервісі, що обіцяємо безпроблемне повернення коштів в будь-який момент протягом 12 місяців з моменту покупки кожному своєму клієнтові у випадку, якщо він залишиться принаймні чимось не задоволений.
CoolBatt — це український бренд?
Так, ми позиціонуємо CoolBatt як суто український бренд. Так само, як Apple заявляють, що вони є з California незалежно від того, що як наші так і їх виробничі потужності знаходяться в КНР (знайдіть напис Assembled in China на коробці свого iPhone).

Насправді важливо не те, де географічно виготовляється продукція, а хто і як саме контролює її якість.

Ми можемо заявити і підтвердити фактами те, що зробили і продовжуємо робити все, для того, аби наші клієнти отримували лише найкращі і найякісніші батареї до своїх Apple iPhone.
Чи виробляє CoolBatt батареї до іншої техніки окрім Apple?
Поки що ні. Ми переконані, що сконцентрувавши всю свою увагу і зусилля лише на батареях до техніки Apple, ми зможемо стабільно гарантувати їх найвищу якість, а свій сервіс найліпший серед будь-яких конкурентів.
Яку батарею краще вибрати? Стандартну чи підсилену?
Звичайно підсилені батареї будуть кращі за батареї стандартної ємності, бо вони і триматимуть, і служитимуть довше за останні. Проте, правдою є також те, що різниця в ємності є здебільшого не дуже великою, приблизно 10-15%, і може бути не сильно помітною при порівнянні обох варіантів для абсолютно нових батарей.

Також зверніть увагу на те, що підсилені батареї коштують дещо дорожче стандартних. Приймаєте рішення зваживши всі вищеперераховані факти будь-ласка аби бути дійсно задоволеними отриманим результатом.
Чи може бути ще більша ємність ніж в підсилених батареях CoolBatt?
Як показали результати наших власних тестувань і аналізу - це малоймовірно, принаймні на суттєву величину так точно. Нам вдалося знайти можливість збільшити ємність стандартних батарей на максимум 10-15% (в залежності від моделі), проте, щільність літієвого елементу в отриманих в результаті підсилених батареях в межах існуючої Li-polymer технології нажаль досягла свого фізичного максимуму.

Увага! Будьте розсудливі і не вірте одним лиш рекламним написам на корпусах батарей щодо наявності в них збільшеної ємності. Просіть продавців надавати які-небудь підтвердження даного факту. Найкраще у вигляді тестувань на спецобладнанні та/або зважування на високоточних терезах. Порівнявши результати і провівши власний аналіз, ви можете, принаймні, якось гарантувати собі відсутність розчарування внаслідок необдуманої покупки.

А ще краще — купуйте батареї CoolBatt.
Ми вже виконали всю цю роботу за Вас!
Чи зможу я сам встановити батарею CoolBatt до свого iPhone?
Самостійно замінити батарею в iPhone (в залежності від моделі звичайно) може бути не так то й просто — необхідно мати спеціальний інструмент і навички.

Ми пропонуємо Вам спочатку пошукати відео процесу встановлення наприклад на YouTube, ввівши відповідний запит і оцінивши перспективи виконання всіх робіт власноруч. Якщо ж Вам потрібна буде допомога наших фахівців, то її можна замовити разом з батареєю вибравши відповідь "Так" на питання "Чи потрібна вам установка батареї?"

Зверніть будь-ласка увагу на те, що ми співпрацюємо тільки з перевіреними майстернями і даємо гарантію як на саму батарею, так і на виконані роботи, проте, для їх виконання Вам доведеться передавати свій телефон поштою або самостійно підвозити його до обраного пункту установки з переліку наявних на нашому сайті.

П.С. Наразі діє акція згідно якої наша компанія готова оплатити всі транспортні витрати поштових служб по пересилці телефону в обидва кінці на заміну батареї при замовленні її разом з послугою встановлення.
Наші пункти самовивозу та установки батарей
Наші пункти самовивозу
та установки батарей
Close
Приєднатися до нашої спільноти у Viber
Viber
Розіграші призів, та новини для клієнтів CoolBatt
Інформація
  • ФОП Поліщук В.М.
  • ЄДРПОУ 2984411194
  • пр-т. Маяковського 30А
  • 02222, м. Київ